> O školi  > Projekti

[Erasmus+ School of change- online meeting]

Autor: Administrator , 22. 10. 2020.

Projekt "Škola promjene" promovirat će preko sudionika uključenih su projekt kako steći što bolje informacije o biološkoj raznolikosti njihove zemlje, podrijetlo biljne i životinjske vrste potencijalno ugrožene, na prijetnje okoliša generirane svakodnevnim aktivnostima,potaknuti stvaranje metoda za smanjenje proizvodnje otpada, poboljšati svijest o recikliranju, usvojiti životne stilove koji potiču veću građansku svijest. Konačni rezultat projekta bit će stvaranje malog priručnika za smanjenje štetnih utjecaja na okoliš, počevši od škola, lokalne zajednice, prezentacijom inicijativa koje su pokrenuli učenici partnerskih škola.
Partneri u projektu:
Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik- nositelj projekta
Liceul Teoretic Miron Costin Pascani, Rumunjska
Agrupamento de Escolas de Condeixa-a-Nova, Portugal
Toki Esenkent Ortaokulu, Turska

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik / Župska 2, HR-20000 Dubrovnik / www.ss-turisticka-ugostiteljska-du.skole.hr / ravnatelj@skole.hr