preskoči na sadržaj

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

ZAVRŠNI ISPIT

Raspored obrane završnih radova

4.a RAZRED

Utorak, 15. lipnja 2021.

Ispitno povjerenstvo: Branka Gunjina, Ivana Luetić-Hotko, Jerko Glavinić

Od 8.30

  1. Lana Čagalj
  2. Karla Dupčić
  3. Ivana Džamonja
  4. Toni Kolendić

Od 9.30

  1. Lea Lučić
  2. Mia Petković
  3. Bruna Poša

Od 10.15

  1. Ani Rikalo
  2. Ana Nika Škurla

Srijeda, 16. lipnja 2021.

Ispitno povjerenstvo: Branka Gunjina, Ivana Luetić-Hotko, Jerko Glavinić

Od 8.30

  1. Leo Fiorović
  2. Antonela Konsuo
  3. Anamarija Lučić
  4. Ivan Matušić

Od 9.30

  1. Ana Miljević
  2. Maja Mratović
  3. Ljudevit Pergjoni

Od 10.15

  1. Iva Šimunović
  2. Martina Vreća
  3. Nika Vukašin

4.c RAZRED

Ponedjeljak, 14. lipnja 2021. od 10.30

Ispitno povjerenstvo: Ivan Udženija, Nikša Grabovac, Marko Pavković

10.30

  1. Gabrijela Bošnjak
  2. Paula Cvjetković
  3. Nikoleta Dabelić
  4. Petra Ficović

11.30

  1. Petra Koštro
  2. Jakov Serdarević
  3. Ivan Špetić
  4. Karlo Tomić
  5. Nika Tomušić

Utorak, 15. lipnja 2021. od 9.00

Ispitno povjerenstvo: Nikša Grabovac, Ivan Udženija, Matea Ban

9.00

  1. Nika Regjo
  2. Šime Đuka Alemani
  3. Noa Beusan
  4. Dominik Ivan Šapro
  5. Laura Dubravčić

10.00

  1. Klara Curić
  2. Nikola Previšić
  3. Ante Ljuban
  4. Ante Franković
  5. Ana Bradaš

Raspored obrane završnih radova – Ugostiteljsko posluživanje

 

3.e RAZRED - KONOBAR

Ponedjeljak, 14. lipnja 2021.

Ispitno povjerenstvo: Ljiljana Prce, Luka Šimunović, Ivica Eljuga

Usmena obrana završnog rada

Od 8.00 - 9:30

  1. Ivan Azinović
  2. Pero Butigan
  3. Dario Radelj
  4. Luka Raguž
  5. Antonio Srijemsi
  6. Ivo Sušić

Od 9:30 – 15:00 praktični rad završnog ispita.

 

4.d RAZRED - THK

Utorak, 15. lipnja 2021.

Ispitno povjerenstvo: Ivica Eljuga, Ljiljana Prce, Luka Šimunović

Usmena obrana završnog rada

08:00 Andrea Arkulin

08:15 Ivan Antunović

08:30 Matiana Matana

08.45 Josipa Jukić

09:00 Aurora Perić

09:15 Niko Štaka

09:30 Karmen Obuljen

 

 

OBRANA ZAVRŠNOG RADA  - KUHARSTVO

4. D RAZRED  

PONEDJELJAK  14.6.2021

1.ANA PAULA NOVAK 8.30-8.45

2.WIOLETA REXHEPAJ 8.45-9.00

3.MARIJA LEONA MILKOVIĆ  9.00-9.15

4.NIKOLINA MARLAIS 9.15-9.30

5.MELANI MENALO 9.30-9.45

6.MATEO KRNJIĆ  9.45-10.00

7.TINA LOPIN  10.00-10.15

8.JOSIP HRNKAŠ  10.15-10.30

9.PETRA LONAC  10.30-10.45

Članovi ispitnog povjerenstva:

1.TONČI VULEŠA

2.PETRA BRAJKOVIĆ

3.MIJO MARUŠIĆ

PRAKTIČNI DIO OBRANE ZAVRŠNOG RADA ZA RAZREDE: 3E, 3F I 3G

14.lipnja 2021  8.00-novi kabinet

3.E-Slastičari

1.Ivana Matić

2.Mia Raguž

3.Nina Violić

4.Nera Žeravica

Članovi ispitnog povjerenstva:

1.Biljana Vučković

2.Marija Bazdan

3.Petkana Sindik

14.lipnja 2021. 8.00 novi kabinet                           14.lipnja 2021. 8.00 stari kabinet

3. G                                                                     3. F

1.Jurica Bagavac                                                   1.Bartul Barišić

2.Hana Duvnjak                                                     2.Antonio Glegj       

3.Josip Vice Fazinić                                              3.Paulo Marinović

4.Roko Jelčić                                                         4.Nikola Gustin

5.Danijel Juratovac                                                5.Šime Špaleta

6.Nikša Kristović                                                    6.Antun Pranjkić

7.Filip Kurtović                                                       7.Josip Beljo

8.Kristijan Miletić                                                    8.Leon Spahić

9.Damjan Pejaković                                               9.Lukša Prokurica

10.Josipa Radivojević                             Članovi ispitnog povjerenstva:

11.Lucija Talajić                                          1.Ivo Žeravica                        

12.Mara Wolf                                              2.Maro Prizmić       

Članovi ispitnog povjerenstva:                 3.Pero Lučić

    1.Leo Ljubičić     

    2.Marija Bazdan 

   3.Petkana Sindik

 

15.lipnja 2021. 8.00 novi kabinet                      15.lipnja 2021. 8.00 stari kabinet

3. G                                                                3. F              

1.Zlatan Blažević                                              1. Sebastijan Pale

2.Lovro Bašić                                                   2.Kristijan Ivanković

3.Filip Petričić                                                  3.Marko Mlinarić

4.Ante Pinčević                                                4.Juraj Kužumilović

5.Patrik Njavro                                                 5.Ivan Miloslavić

6.Luka Raguž                                                   6.Adnan Brković

7.Antonija Turković                                           7.Vlaho Kolić

8.Josip Vidović                                                 8.Ivan Daničić

9.Stijepo Matić                                                 9.Antonio Miličević

 Članovi ispitnog povjerenstva:                                         

1.Ivo Žeravica                                                  Članovi ispitnog povjerenstva:

2.Biljana Vučković                                                  1.Tonči Vuleša

3.Maro Prizmić                                                       2.Petkana Sindik 

                                                                             3.Marija Bazdan                                   


OGLASNA PLOČA
Natječaji za radna mjesta
OBILJEŽAVANJE
Za razrednike
OBRASCI

 

 
www.postani-student.hr
www.ncvvo.hr
www.asoo.hr
www.azoo.hr
www.mzos.hr
 
www.zuts.hr
www.htz.hr
 
www.mint.hr

 

CMS za škole logo
Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik / Župska 2, HR-20000 Dubrovnik / www.ss-turisticka-ugostiteljska-du.skole.hr / ravnatelj@skole.hr
preskoči na navigaciju