> Obavijesti

Učenici Turističke i ugostiteljske škole i ove godine među najuspješnijima na državnim natjecanjima iz stranih jezika

Autor: Administrator , 26. 10. 2020.

Državna natjecanja iz  stranih jezika održala su se ove godine 22. i 23. listopada u virtualnom obliku.

Učenici Turističke i ugostiteljske škole Iva Šimunović (4a) i Dominik Ivan Šapro (4c) sudjelovali su na Natjecanju i postigli iznimne rezultate.

Učenica Iva Šimunović, s mentoricom Dinom Butijer, osvojila je treće mjesto na državnom Natjecanju iz francuskoga jezika.

Učenik Dominik Ivan Šapro, s mentoricom Ivanom Ljubimir Dobroslavić, osvojio je prvo mjesto na državnom Natjecanju iz talijanskoga jezika.

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik / Župska 2, HR-20000 Dubrovnik / www.ss-turisticka-ugostiteljska-du.skole.hr / ravnatelj@skole.hr